ТУРСПЛАВ - виключно водні мандрівки.

Ми працюємо на різних річках, обслуговуємо як за індивідуальними запитами, так і пропонуємо базові, найбільш поширені і перевірені мандрівки. Багаторічний досвід самостійних водних походів і організації водних подорожей дозволяє нам зробити будь-яку подорож адаптованою саме під Ваші вимоги та бачення.

Кожен маршрут ми не тільки неодноразово проходили річкою, але постійно вивчаємо усі краєзнавчі та історичні моменти, дотичні до подорожей, інфраструктурні та природні можливості, туристичний потенціал регіону сплаву. Тому кожна нова подорож насичується цікавими моментами.

Формат замовлень і сезонність роботи 365/24

  Наша місія - дати Вам можливість отримати задоволення від активності на природі

  Наша ціль - здоровий дух і здорове тіло

  Наше бачення - бути одним цілим з природою

Запитання та відповіді

Вам, насамперед, потрібно визначитись з такими базовими параметрами: район подорожі і річка, тривалість подорожі, кількість учасників, особисті вимоги і побажання. Для цього достатньо перейти в розділ "Замовлення сплаів", вибрати річку і тривалість і докладно ознайомитися з описом. Далі тиснете на кнопку "Зв'язатись з нами" - відповідаємо на усі питання і узгоджуємо остаточні умови.

Всі ціни наведені з розрахунку трансферу на 8 осіб. В залежності від зміни кількості осіб, додаткового замовлення транспорту, варіантів супроводу і т.д ціна коригується по узгодженню сторін.

На одноденний сплав на поліетиленових каяках BRIO існує можливість БЕЗКОШТОВНО взяти з собою 1 дитину до 12 років (3-є додаткове місце), якщо 2 місця в каяку зайняті. У всіх інших варіантах сплавів для дітей існують знижки.

Інструктор - це, в першу чергу, рятувальник, а також медик, тренер, організатор руху плавзасобів і стоянок, знавець маршруту, шеф-кухар, робоча сила і акумулятор інформації. Якщо Ви досвідчені туристи і знаєте маршрут - то інструктор може вам і не знадобитися, але у випадку подорожі по гірській річці і в кількаденному поході інструктор - обов'язковий. Виключення можуть бути на простих одноденних рекреаційних сплавах, де достатьно звичайного інструктажу, і плавзасоби беруться напрокат.

Якщо Вам не вдається назбирати охочих на сплав, який ви задумали, не біда. Ми завжди зможемо Вам запропонувати варіанти долучення до груп, які формуються на замовлені заздалегідь дати. Для цього Вам достатньо повідомити свій телефон і окреслити бажані варіанти сплаву. Ми обов'язково поставимо Вас до відома.

Розташування і діяльність

Ми знаходимось у м. Червоноград, яке розташоване біля прикордонної ділянки річки Західний Буг, з основними притоками: Рата, Солокія, Луга, та їх меншими притоками. Наше розташування також дозволяє проводити сплави на річках Прикарпаття, Волині, на Дністрі і його притоках, На Прип'яті та річках басейну Прип'яті: Стоході, Турії, Вижівці, Стирі, Горині, Случі, Уборті а також їх притоках. Окрім цього цілком доступними є річки басейну Прута, а також річки Закарпаття. Практикуємо виїзди на різноманітні озера. Аудиторія - уся Україна.
Сповідуємо спортивний, професійний підхід. Постійно є учасниками змагань, тренувань, підвищуємо свою майстерність в управлінні суднами, у знанні усіх параметрів, пов'язаних з водною та сезонною обстановкою, організаційними діями. Вчимося і розвиваємося.