Згідно з статутом членство в клубі регулюється розділом ІІІ статуту нашої громадської організації.

Але, досвід свідчить, що статут мало хто читає))))

Тому слід зазначити, що окрім формальних засад, що регламентуються статутом, члени клубу мають ряд суттєвих переваг, бонусів та інших додаткових опцій , які зроблять можливим участь у масі цікавих рекреаційних, спортивних та інших заходів, що проводяться як безпосередньо в середовищі клубу, так і опосередковано.

Що ж дає членство у клубі?

1) Спеціально для членів клубу декілька разів на рік організовуються подорожі по найцікавішим маршрутам, де член клубу не платить ні за оренду спорядження, ні за супровід, не несе організаційних витрат. Витрати – це тільки транспорт і власне харчування. Ці подорожі, насамперед, організовуються заради об’єднання людей на основі спільних інтересів, а не заради прибутку.

2) На протязі літнього сезону, кожен член клубу має право по бажанню, при наявності вільних місць на будь-якому комерційному заході, приєднатися до нього всього за 30% вартості. Це прекрасна можливість відпочити та підтримати форму.

3) В періоди перед змаганнями організовуються БЕЗКОШТОВНІ тренування, де кожен член клубу може потренуватися на будь-якому плавзасобі (різні катамарани, байдарки та каяки), інтегруватися в майбутній екіпаж, пройти теоретичну і практичну підготовку з техніки веслування, першої медичної допомоги, рятувальних робіт.

4) Кожен член клубу отримує розрядну книжку, де фіксується процес здобуття спортивної кваліфікації.

5) Кожен член клубу може організувати власні заходи, залучаючи плавзасоби клубу на договірній пільговій основі.

6) Найцікавішими подіями є, безумовно, змагання, як регулярні, організовані Федерацією спортивного туризму України, так і організовані різними громадськими організаціями, туроператорами та інші. На всі регулярні змагання член клубу несе тільки транспортні витрати, та витрати на харчування. Усе необхідне спорядження надається БЕЗКОШТОВНО.

7) Член клубу також може використовувати сайт клубу, сторінки в соцмережах як майданчик для подачі інформації про власні заходи, якщо вони є органічною частиною політики клубу.

8) Будь-який захід, організований, як безкоштовний  -для членів клубу, є також відкритим для усіх бажаючих приєднатися, якщо з деяких причин, місця не зайняті членами клубу. Це є прекрасною можливістю для новачків інтегруватися у спільноту, або просто активно відпочити.

Ці 8 пунктів, мабуть, є тільки основним і неповним списком бонусів та переваг, оскільки однією з найбільших переваг є потрапляння в середовище однодумців, які дбають про довкілля, люблять природу, подорожі, стихії та здоровий спосіб життя, вмотивовані на досягнення найвищих спортивних результатів.

Єдиною і необхідною умовою отримання бонусів є участь на змаганнях у команді від ЧКСТ «За Обрій», яка представляє не тільки клуб, але й місто. Тільки ця участь має бути не заради бонусів та переваг, а тому, що це – саме ваш спосіб життя та пізнання світу..

Будь-який член клубу також має усвідомлювати, що усіляке використання спортивних здобутків , отриманих в клубі та завдяки можливостям клубу, для співпраці (що призводить до випадіння з процесу змагань та тренувань) з іншими туристичними, спортивними та комерційними структурами, яким необхідний спортивний інструктор з високим розрядом та достатньою кваліфікацією, якого ці організації не в змозі підготувати і виростити самостійно, веде до автоматичного виключення з лав клубу та повернення розрядної книжки для добровільного переходу спортсмена у вибрану ним, спортивну, або іншу, організацію.

Ми запрошуємо до нас не тільки молодь, але і активних людей будь-якого віку, поціновувачів здорового способу життя, краєзнавства, самостійних подорожей.

Як вступити в клуб?

Для початку Ви маєте прийняти участь у тренуваннях, змаганнях та інших заходах клубу для визначення, наскільки Вам подобається такий спосіб життя, наскільки Ви готові виступати у складі команди на турнірах, далі пишеться заява, яка розглядається на зборах і у випадку згоди більшості членів клубу Ви станете нашою частиною.

Інформація про відкриті заходи завжди розміщується на сайті www.toursplav.info, у соцмережах, по можливості – на місцевих засобах інформації. Треба просто прийти і спробувати.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous reading
Відео з сплаву по р.Стир (Щуровичі – Берестечко) 08.06.2018
Next reading
Про ГО Червоноградський клуб спортивного туризму “За Обрій”