Вітаю з ІІІ-м загальнокомандним місцем команду Червоноградського КСТ «За Обрій», здобутим 08.04.2017 на Чемпіонаті Львівської області з водного туризму.

Це наш другий загальнокомандний виступ на першості Львівщини.

За честь клубу і перстиж міста змагалося 7 спортсменів – членів КСТ «За Обрій». Не дивлячись на те, що одні з найсильніших наших спортсменів не змогли прийняти участь у цих стартах, в наших рядах знайшовся резерв, який на рівні зміг протистояти мегадосвідченим суперникам, екіпажі яких незмінні роками. Всі наші екіпажі пройшли підготовку на сумісність і скоординованість в тільки напередодні змагань, тому результати, показані ними – дуже достойні.

Ще ці змагання особливі в тому плані, що вперше ми змогли виставити в команді каякера. Навіть двох!!! Обом вдалося вдало подолати слалом, до чого готувалися в басейні всю зиму, відпрацьовуючи навички – і є результат. Далі у планах збільшити кількість виїздів на гірські річки, поступово підвищуючи складність дистанцій для вдосконалення майстерності каякерів.

Поздоровляю з виконанням ІІІ спотривного розряду Войтовича Дмитра та Горбунова Євгена, з виконанням ІІ спортивного розряду – Костюк Анну, і з виконанням І спортивного розряду -  Цибульського Андрія. Відносні результати стартів у різних класах суден дивіться у поданих протоколах.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous reading
Відео з сплаву по р.Стохід (с.Гулівка – м.Любешів) 100 км.
Next reading
Фотозвіт з змагань “Кубок Західного Бугу – 2016″