Ми це зробили!!!

Вперше в історії клубу ми на найвищій сходинці!

Екіпаж під назвою «За обрій» у складі Зелінського П.Г. та Сідорова М.В. виборов 1 місце в дуже не простій екстремальній 2-х денній гонці в нетрях Стоходу і Прип’яті на фестивалі-змаганнях «Поліська регата» 2015.

Ні секунди відпочинку, праця на межі власних можливостей, жага догнати і перегнати усіх, хто попереду, спортивна злість і гумор – ось складові успіху.

При цьому всьому ми встигли побачити красу полісся, мабуть, казка навкруги дала нам натхнення для такого казкового результату. Ми перемогли неоднократних призерів і переможців попередніх «Поліських регат», але це тільки укріпило наші дружні стосунки з ними і ми з радістю позмагаємося з найкращими на наступних регатах.

Справжньої інтриги додала дисципліна орієнтування на місцевості під час гонки. Для декого завдання виявилося важким, кп №4 так і не вдалося знайти, хоча орієнтири здавалися елементарними. Отже, ця втрата стимулювала в подальшому викладатися навіть вище ніж на всі 100%.

Вода в цьому році налякала своїм низьким рівнем – впала аж на метр нижче звичайного. Згадуючи труднощі пересування по Стоходу при попередньому рівні і дивлячись на теперішній – гризли сумніви: чи прохідний він взагалі? Але вони виявилися марними, низький рівень води деколи навіть спрощував завдання орієнтування, оскільки залишалися прохідними тільки основні русла, які не важко було визначити.

Ввечері засинав під співи, що лунали навколо вогнища, в голові шумів очерет і перед очима літали великі золотисті бомки, я сів на одного і полетів у напрямку червоного диску місяця, що виринав з темних лісових кучерів десь далеко-далеко над обрієм.

 

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous reading
Фотозвіт з сплаву по р.Горинь 10-13.09.2015 (с.Олександрія-с.Деражне)
Next reading
Статут ГО Червоноградський клуб спортивного туризму “За Обрій”