Найцікавішими змаганнями, зазвичай, виявляються найважчі змагання, що і підтвердилося на практиці.
Після того, як головний суддя оголосив склад учасників змагань, і виявилося, що серед 90 з хвостом учасників заявлено 46 КМС-ів – ми зрозуміли, що це буде справжня «заруба», що тішило і мотивувало одночасно.

Звикло-низький рівень води не здивував, оскільки ми розраховували саме на такий варіант і були до цього готові. Навіть такий рівень води дозволяв провести якісні старти.
Виставили 2 бойові одиниці у класі С-2 (катамаран 2-місний) у складі: екіпаж №1: Зелінський П.Г, Сідоров М.В, екіпаж №2: Змий Б.З., Балема О.М.

І велика гонка і слалом і спринт пройшли на максимумі, погода була вкрай нестабільною – за дні змагань мінялася від холоду і вітру з дощем до жари по декілька разів на годину, а під закриття змагань всю ніч і ранок лив суцільний потік з неба і ми спостерігали, як піднімається до бажаного рівня вода, на якій нам вже не вдасться повторити наші старти.

В результаті комплексного заліку наші екіпажі зайняли 4(екіпаж №1) і 8(екіпаж №2) місця серед 17 заявлених і 14 тих, що пройшли повний комплекс, екіпажів. Суперники були дуже достойні, сильні і амбітні – тому показаний результат є цілком пристойним і солідним.
Давно не пам’ятаю такого протоколу, де б 9 місце було з таким відносним результатом, який би гарантував виконання КМС. Так що «заруба» вдалася.

Перший блок цьогорічних стартів завершено. Попереду літо – пора цікавих мандрів річками рідної землі.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous reading
Фотозвіт з сплаву по р.Вижівка 27-29.05.2016
Next reading
Фотозвіт з сплаву по р.Горинь 10-13.09.2015 (с.Олександрія-с.Деражне)