В арсеналі наших плавзасобів є катамаран 8-місний.

Це дуже надійний і місткий засіб, який ідеально підійде для долання далеких відстаней в походах по річках, ширина та характер яких дозволяють пройти по них на цьому габаритному і потужному плавзасобі. Він не тільки легко витримує 8 чоловік і весь вантаж для кількаденної подорожі, але й дозволяє взяти на борт (у випадку крайньої необхідності та з дозволу інструктора) додаткових пасажирів і додаткові предмети.

Катамаран є також прекрасним засобом для сплаву по бурхливим весняним річкам, таким, як Чорний Черемош, Тиса, Тересва, Стрий, Опір. Під командою досвідчених інструкторів-спортсменів ви можете пройти найекстремальніші пороги, які можна зустріти у Карпатах.

Катамаран – чудова нагода пройти курс з навичок взаємодії при роботі у команді, адже кожний гребець виконує окрему важливу функцію, від якої залежить успішне проходження небезпечних і цікавих відрізків.

Неможливо не закохатися у це судно, коли ти бачиш, як воно проходить потужний поріг, що майже повністю накриває балони і гребців, не дивлячись на величезний запас плавучості.