Залишивши машину на фініші на старт добираюсь велосипедом! Це дає змогу вивчити околиці сплаву, вирахувати можливі підходи і під'їзди, просто насолодитися краєвидами, адже таких краєвидів, як під Берестечком мало - села тихі, заховані в лісистих ярках, подалі від доріг, транспорту вкрай мало і дороги непогані, а ліси дивовижної краси, відчуття простору настільки потужне, що, здається, ти бачиш все з висоти пташиного польоту.

Закохався у Щуровичі - чого варті мабуть сторічні сосни біля дороги, а тополя при в'їзді в село - справжній баобаб - 2 метра в обхваті - таку бачив уперше в житті.

У пані Люби (біля мосту) скуштував божественного кисляку від корови Ласунка, причому на зворотньому шляху не втрималися і прикупили ще літра три кисляку і молока. Смак райський!!!

Загалом цей маршрут - майже суцільний купальний берег з чистою водою,пісочним дном, глибокими ділянками меандрів, мінімальними слідами перебування людини. Ліс по правому березі дражнить своєю близькістю, але до берега підступає буквально в 2-х місцях в р-ні сіл Стремільче і Мерва. Хоча є декілька проходів через заболочений берег.

Стир - це мрія справжнього мандрівника!!!!

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous reading
Фотозвіт з сплаву по р.Луга 28.07.2018 (м.Володимир-Волинський – c.Устилуг)
Next reading
Що дає членство у клубі?